شرایط ارائه در کنفرانس

شرایط ارائه در کنفرانس

                                                               

ارائه شفاهی

کمیته علمی کنفرانس برنامه ارائه شفاهی و پوستری کنفرانس را تدوین می کند.زمان ارائه شفاهی به شرح زیر است: سخنرانی برای هر مقاله 15 دقیقه می باشد.لطفا توجه داشته باشید: ارائه خود را (به زبان انگلیسی) ده روز کاری قبل از تاریخ برگزاری از طریق ادرس ایمیل کنفرانس برای دبیرخانه ارسال نمایید.اگر به هر دلیلی، شما نمیتوانید قبل از کنفرانس ارائه خود را ارسال نمایید، مقاله خود را در لپ تاپ شخصی با خود بیاورید.

ارائه پوستر

طراحی پوستر خود را به طوری که خوانا و شامل برخی از تصاویر و یا نمودار باشد طراحی کنید. بالای پوستر را برای عنوان و نام و وابستگان نویسندگان اختصاص دهید. به یاد داشته باشید.اندازه مصوب کمیته علمی کنفرانس اندازه A1 بین المللی است. عنوان، نباید فراتر از اندازه پوستر باشد.از جنس فوم یا هر نوع مواد ضخیم یا چند لایه ای به طور مستقیم در تابلوهای پوستر استفاده نکنید.تمام پوسترها باید براساس انتصاب ارائه شده توسط کمیته علمی پذیرفته شوند.لطفا پوستر را با خود بیاورید.

ارائه در ویدیو کنفرانس 

امکان ارائه به صورت ویدیو کنفرانس فراهم گردیده است، شما میتوانید در صورت تمایل مقالات خود را به زبان انگلیسی ارائه نموده و یا به عنوان شرکت کننده در ویدیو کنفرانس شرکت نمایید.  

تاریخ های مهم

ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ثبت نام

ورود به سیستم

پوستر کنفرانس


معرفی کنفرانس

about conferenceجهان امروز عرصۀ رقابت است. رقابت زمانی معنادار و سازنده است که بر پایۀ آگاهی و اطلاعات روز و درست شکل گرفته باشد. به همین دلیل روزانه کنفرانس‌ها و همایش‌های بین‌المللی بسیاری در تمام زمینه‌ها در شهرهای مختلف برگزار می‌شود. کنفرانس‌هایی که در سال‌های اخیر در حیطۀ مدیریت، اقتصاد برپا می‌شوند، از اعتبار بالایی برخوردار هستند و با استقبال خوبی از سوی جامعۀ علمی هدف روبرو می‌شوند. سومین کنفرانس بین المللی پژوهش در مدیریت و اقتصاد 23 شهریور سال 1399(برابر با 13 سپتامبر 2020) در شهر بروکسل در کشور بلژیک و با حضور اساتید، پژوهشگران و فعالان نامی و موثر در این حیطه برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی، لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های کنگره در خبرنامه کنگره عضو شوید

تمامی حقوق این سایت متعلق به سومین کنفرانس بین المللی پژوهش در مدیریت و اقتصاد می باشد.
طراحی و اجرا توسط Confsystem